Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Allen Lin Mr. Allen Lin
Што можам да направам за тебе?
+8618318359688
Разговарајте сега
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Dongguan OK Silicone Gift Co., Ltd.

Жешка Производи

Информации за компанијата

Dongguan OK Silicone Gift Co., Ltd.

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  Силиконски калапи , Силиконски ознаки за миленичиња , Подароци што можат да се носат од силикон , Силиконски прибор , Силиконски производи за бебиња , Силиконски здрави производи

 • Процент на извоз:

  91% - 100%

 • Основана е година:

  2017

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:86-769-33212313

Fax:86-769-87015482

Мобилен телефон:+8618318359688Contact me with Whatsapp

Е-пошта:allen@oksiliconegift.com

Адреса:703th,Hongji Building,No.15,West Dezheng Road,, Xin'an District,Chang'an Town, Dongguan, Guangdong

Mobile Site

Дома

Product

Whatsapp

За нас

Испраќам барање